HİZMET ve İLAN ŞARTLARI

İLAN YAYIN ŞARTLARI

İsinizburda.com “iş ilanı ver” formunu doldurduğunuz andan itibaren editörlerimiz tarafından ilanların her birinin incelendiğini bilmenizi isteriz. İş arayanların haklarını koruma maksadı ile bazı yayın şartlarımız bulunmaktadır. Belirttiğimiz yayın yönergelerine uymayan ilanların yayından kaldırılma hakkını, ücret iade yapılmama hakkını isinizburda.com elinde tutacağını bilmenizi isteriz.

Sayfamız kuralları gereği aşağıdaki maddelerde belirtilen kelimelerin ilan metinlerinde yer almaması gerekmekte ve ilanların yayınları gerçekleşmeyeceğini bilmenizi isteriz.

  • • Bayan sekreter ilanlarında özellikle bayan iş arayanların haklarını koruma maksadı ile sabit numara zorunluluğu tutulacağı bilmenizi isteriz. (İstisnai, zorunlu durumlarda müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz ve gerekçenizi açıklamanız gerektiğini bilmenizi isteriz.)
  • • Korsan, kendi aracı ile çalışacak personel, araçlı personel ve/veya eleman içerikli iş ilanları tarafımızda yayınlanmamakta ve/veya yayınlanması durumunda yayından alınacağını bilmenizi isteriz.
  • • Yatılı bayan, yatılı bayan eleman, yatılı asistan, seyahat engeli bulunmayan eleman, seyahat engeli olmayan bayan ve buna benzer iş ilanları tarafımızca yayınlanmayacağını, izin verilmeyeceğini, yayınlanmış ise yayından kaldırılabileceğini bilmenizi isteriz.
  • • Network marketing, saadet zinciri ve buna benzer işler tarafımızca yayınlanmamakta, yayınlanmış ise yayından kaldırılabileceğini bilmenizi isteriz.
  • • Ev işlerine yardımcı, ev işlerine yatılı bayan ve/veya bu ve benzeri iş ilanları tarafımızca yayınlanmamakta, yayınlanması durumunda ise kaldırılabileceğini, böyle bir kategorinin sistemimizde yer almadığını ve/veya almayacağını bilmenizi isteriz.

Yukarıdaki maddeler sürekli değişkenlik gösterebilir, güncellenebilir, ek maddeler, şartlar getirilebileceğini bilmenizi isteriz. Sistemimize ilan girişi yapmadan önce ilan yayın şartlarını kontrol etmenizi öneriyoruz.

Bu ve buna benzer şartlara uygun ilanların yayınlanacağını bilmenizi isteriz. Yukarıda belirttiğimiz şartlara uygun olmayan ilanların yayınlamama haklarını isinizburda.com elinde saklı tutacağını bilmenizi isteriz. Gözden kaçmış veya yayınlanmış olan iş ilanlarının yayından kaldırılacağını ve ilan iptal edilebileceğini, yayından kaldırma haklarını isinizburda.com saklı tutacağını ve gerektiğinde kullanabileceğini hatırlatmak ve bilgilendirmek isteriz.

HİZMET ŞARTLARI

İsinizburda.com https://www.isinizburda.com alan adı üzerinde yürütülen seri iş ilanı sitesi ve buna bağlı mobil platformlar olarak anılmaktadır.

Yasal Dayanak

Özel İstihdam Büroları Genelgesi (2016/1)'nin "Kurumdan İzin Alınmasını Gerektirmeyecek Durumlar" başlıklı 2.10 maddesi (2.) bendi olan "İş arama motoru veya seri ilan şeklinde olup; başvur butonu, üyelik sistemi ya da herhangi bir kayıt işlemi olmaksızın açık işlerle ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitelerinin Kurumdan izin belgesi almasına gerek bulunmamaktadır."

İşbu Politika’da kullanıcılarına veya internet sitesi ziyaretçilerine bildirmeksizin değişiklik yapma hakkını haizdir.

Temel Şartlar

Hizmetlerimizi kullanmanız, sizin ve isinizburda.com arasındaki işbu belgedeki şartları kabul ettiğiniz ve hizmetlerimizi kullanımınız boyunca da bu şartlara(zamanla değiştirilebilecek bu şartların son hali dâhil) bağlı kalacağınız anlamına gelir.

Hizmetlerimiz YASAL DAYANAK çerçevesinde olup; Üyelik sistemi bulunmamaktadır, İş arayanlardan herhangi bir kayıt ya da başvuru alınmamaktadır, İş ilanlarında "BAŞVUR" butonu bulunmamaktadır.

Hizmetlerimiz, günden güne yeni ek uygulamalar ile gelişecektir. Her bir yeni ek uygulama için ek şartlar uygulanabilir. Ek şartlar, yeni ek uygulama ile birlikte size bildirilir ve bu ek şartları kabul ederek yeni uygulamayı kullanmanız halinde, sizinle yaptığımız bu sözleşmenin bir parçası olur.

Hizmetlerimizi kullanımınızdan ve hizmetlerimize sağladığınız içerikten siz sorumlusunuz.

Sağladığınız içerik, diğer isinizburda.com kullanıcıları internet siteleri ve arama motorları tarafından erişilebilir. Dolayısıyla bilinmesini istemediğiniz veya doğru olmayan içeriği isinizburda.com’a göndermeyin.

İsinizburda.com bu içeriklerin doğruluğunu, güvenirliğini garanti etmez, bu içeriklerin sorumluluğu ilgili içeriği kullanıma sunan gerçek ve tüzel kişilere aittir. Bu içeriklere güvenip güvenmemek tamamen sizin sorumluluğunuzdur.

İsinizburda.com hizmetlerinden bazıları reklam yoluyla desteklenecektir. Dolayısıyla Hizmetlerimizdeki içeriklerde reklamların yayınlanmasını kabul etmektesiniz. İsinizburda.com hizmet şartlarına uymamanız, yasalara aykırı davranmanız veya şuan için öngöremediğimiz herhangi bir olumsuz durumun oluşması halinde size hizmet vermeyi durdurabiliriz.

Gizlilik

Hizmetlerimizi kullanma sürecinizdeki topladığımız bilgiler ve sağladığınız içerikler isinizburda.com Gizlilik Sözleşmesine tabidir. Hizmetlerimizi kullanarak isinizburda.com Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerimizdeki Değişiklikler

Hizmetlerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Kullanımınızdaki hizmetlere ek işlevler ekleyebileceğimiz gibi var olan işlevleri de değiştirebilir veya tamamen kullanımdan kaldırabiliriz.

Bildirimler

Hizmetlerimizi kullanımız esnasında, size duyuru veya bilgilendirme iletileri gönderebiliriz. Bildirimlere izin vermeniz durumunda gelen bildirimleri rızanın dahilinde kabul etmiş sayılacaksınız.