Arama Listesine Geri Dön

Mutfak Görevlisi

 • Dobby's Burger Place
 • Acil İlan
 • Kadıköy - İstanbul
 • 18 Kasım 2021, Perşembe
İlan Durumu : İşe Alım Devam Ediyor

İlan Detayları

Burger Restorantımızda çalışmak üzere, 

Tam zamanlı / yarı zamanlı  

Deneyimli yada deneyimsiz Mutfak Görevlisi arayışımız bulunmaktadır. 

Haftanın 6 günü  çalıştırılmakta , 1 gün  izin verilmektedir . 

Günde 10 saat çalışmaya karşılık aylık 3.800 Tl 'dir . 

Her ayın 10. unda maaş ödemesi yapılır . Yemek restoranda verilmektedir . 

**Arayarak ulaşılmadığında WhatsApp dan iletişime geçilmesi rica olur. 

 • Başvuru Butonu Bulamadım Nasıl Başvuracağım ?

  Sistemimizde başvuru, başvur gibi butonlar bulunmamaktadır. Bu iş ilanı sizin kriterleriniz için uygun ise iletişim numaralarından firma ile direkt bağlantı kurarak "online başvuru" yapabilirsiniz. Bu yöntem sizin iş arayışlarınızı hızlandıracak ve daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.
 • CV'mi Nasıl Göndereceğim ?

  Sistemimizde cv gönderme butonu olmadığı gibi üye, kayıt gibi bölümlerde yer almamaktadır. İş arayanların büyük çoğunluğu cv ile yapılan başvurularda uzun süre beklemelerine rağmen herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtmektedirler. Bu sebepten dolayı iş arayanları düşünerek iletişim numaralarının açık olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Firma yetkilileri arayarak kısa sürede iş arayışlarınızı bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.
 • Firma İle Nasıl İletişim Kuracağım ?

  Sizler için firmaların isimleri, yetkili isimleri, isteğe göre adresleri ve tüm iletişim numaraları açık olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz önünüzde yer alan "Şimdi Firmayı Ara" butonuna basarak firmayı arayarak iletişim kurabilir, isterseniz telefon numarası üzerinden firma ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  İşletmeler çoğunlukla gelen çağrılarda direk sonuç aldıklarını, daha kolay işe alım yaptığını belirmektedirler. Sizde hemen "Şimdi Firmayı Ara" butonunu kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

FİRMAYI ARA