Arama Listesine Geri Dön

Ptt Kargo

 • Serender Posta A.Ş.
 • Vitrin İlan
 • Kadıköy - İstanbul
 • 18 Kasım 2021, Perşembe
İlan Durumu : İşe Alım Devam Ediyor

İlan Detayları

PTT KARGO MERKEZ ACIBADEM (ATAŞEHİR - ÜSKÜDAR ) İLÇELERİNDE UYGUN OLAN MAHALLEDE KENDİ ARACI İLE DAĞITIM ELEMANLARI ARANMAKTADIR . 

ŞİRKET KURULMASI İSTENMEKTEDİR . 

ÜCRET (PARÇA BAŞI HERŞEY DAHİL )

ARALIK AYI 4.25 TL

OCAK AYI 4.50 TL 'DİR 

 AYLIK DAĞITIM SAYISINA GÖRE DAĞITIM YAPILMAKTADIR .  

 • Başvuru Butonu Bulamadım Nasıl Başvuracağım ?

  Sistemimizde başvuru, başvur gibi butonlar bulunmamaktadır. Bu iş ilanı sizin kriterleriniz için uygun ise iletişim numaralarından firma ile direkt bağlantı kurarak "online başvuru" yapabilirsiniz. Bu yöntem sizin iş arayışlarınızı hızlandıracak ve daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.
 • CV'mi Nasıl Göndereceğim ?

  Sistemimizde cv gönderme butonu olmadığı gibi üye, kayıt gibi bölümlerde yer almamaktadır. İş arayanların büyük çoğunluğu cv ile yapılan başvurularda uzun süre beklemelerine rağmen herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtmektedirler. Bu sebepten dolayı iş arayanları düşünerek iletişim numaralarının açık olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Firma yetkilileri arayarak kısa sürede iş arayışlarınızı bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.
 • Firma İle Nasıl İletişim Kuracağım ?

  Sizler için firmaların isimleri, yetkili isimleri, isteğe göre adresleri ve tüm iletişim numaraları açık olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz önünüzde yer alan "Şimdi Firmayı Ara" butonuna basarak firmayı arayarak iletişim kurabilir, isterseniz telefon numarası üzerinden firma ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  İşletmeler çoğunlukla gelen çağrılarda direk sonuç aldıklarını, daha kolay işe alım yaptığını belirmektedirler. Sizde hemen "Şimdi Firmayı Ara" butonunu kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

FİRMAYI ARA