S.S.S

 • İlanlara Nasıl Başvurabilirim?

  İşverenler tarafından oluşturulan iş ilanlarına online başvuruda bulunabilirsiniz. isinizburda.com üzerinde yayınlanan işler için üye ve kayıt olmanız gerekmez. Kendinize uygun gördüğünüz iş için firmayı yetkilisini açık olarak paylaşılan iletişim numaralarından irtibata geçerek arayışlarınızı hızlandırabilirsiniz. İş aramaya şimdi buradan başlamak için tıklayın

 • Halkla Ilişkiler Uzmanımızın Iş Arayanlar Için Tavsiyesi;

  Teknoloji geliştikçe herşey basitleşiyor, zorlar kolaylaşıyor ancak dikkat edin bazı şeylerde eskiye dönüş yapıyor. Sanırım eski hayatları basitleştirmeye çalışıyorlar. Teknolojinin yaygın olmadığı dönemleri bi düşünün nereden iş arıyorduk? Gazeteler kariyer basamaklarımızda yardımcı oluyordu. CV, başvuru gibi seçenekler yoktu, firmayı ara, iş görüşmesine git ve işi kap.

  Gelişen teknoloji de artık CV, başvuru gibi seçenekler iş arayanlar için ciddi sorun teşkil etmeye başladı. Sanırım bu sistemde artık eskiye dönecek. Biz 15 yıldır insan kaynaklarında görev yaptığımız için iş arayanlara tavsiyemiz, firmaları, işletmeleri veya yetkili kişileri telefon ile arayarak ön görüşme yapmanız. İşin size uygun olup olmadığını anlamak ve sonrasında iş görüşmesine gitmek kazancınıza olacaktır. İş hakkında bir bilginizin olmadığını düşünün, işletmeye görüşmeye gittiniz ve sonuç belli, iş size uygun değil. Peki ne oldu? Onca yolu gittiniz, otobüs, metrobüs veya minibüs, trafik, yolda karşılaştıklarınız! peki en önemlisi zamanınız? Biz vakit kaybetmenizi istemiyoruz, zaman kaybetmenizi istemiyoruz. Sistemimizde bu sebepten dolayı CV, başvuru seçeneklerini barındırmıyoruz. İşletmeyi arayın, iş hakkında daha fazla bilgi alın, görüşmeye gitmeden iş hakkında bilgi sahibi olun. İşletme hakkında ön bir bilginiz olsun, en azından nasıl bir yere gittiğinizi, kiminle görüşeceğiniz hakkında bir bilgi sahibi olacaksınız.

 • CV Gönderemiyorum Neden?

  isinizburda.com olarak cv ile başvuru seçeneği sistemimizde bulunmamaktadır. Son dönemlerde iş arayanların "başvuru yaptım, cv gönderdim hiç dönüş olmadı" gibi sitem ve şikayetlerinden dolayı, daha hızlı iş bulabilmeniz için, iş arayışlarınızı hızlandırmanız ve kesin sonuç elde etmeniz için üye girişi, başvuru butonu, cv gönderme seçeneklerine sistemimizde yer vermemekteyiz.

 • Nasıl Ilan Verebilirim?

  Personel arayışlarınızı hızlandırmak adına bize ulaşım formundan veya iletişim numaralarından irtibata geçerek veri giriş uzmanlarımız ve editörlerimiz yardımcılığında iş ilanı verebilirsiniz. İş ilanı ver sayfamızı ziyaret ederek formu doldurarak (ilan yayın şartlarımıza göz atmanızı öneriyoruz) ilan yayınlayabilmeniz mümkün. 21 yıllık sektördeki bilgi ve deneyimimize dayanarak bize ulaşıp, sizi anlamamıza, ilan metinlerinizi daha etkili oluşturabilmemiz için bize izin verin birlikte oluşturalım. 0216 344 0293 nolu telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçin.

 • Halkla İlişkiler Uzmanımızın İşverenler İçin Tavsiyesi;

  "Günümüz teknoloji artık tamamen dijitale yönelmiş ve bütün ihtiyaçlarımızı dijital ortamlar ve platformlar sayesinde karşılayabiliyoruz. Teknolojinin her gelişmesinde "bunu da mı yaptılar" tepkilerimizi hayretlikle verebiliyoruz. Yine de teknoloji hayatımızı kolaylaştırmasına rağmen bazı şeyler eskiye yönelmeye başlandı diyebiliriz. Örnek vermek gerekirse işverenler için başvuru ve CV kontrolü yük ve zaman kaybına uğrama durumlarını beraberinde getirebiliyor. İlgisiz başvurular, alakasız CV'ler en büyük sıkıntılar arasında yer alıyor. Bu durumda biz işverenlere tavsiyemiz daha kalifiye bir personel için ilan metinlerinizde iletişim numarası bırakmanız olacaktır. İş arayan ile online iletişime geçtiğinizde iş arayan hakkında daha fazla bilgiye ulaşabileceksiniz ve görüşmeye çağırmadan veya işe başlamadan önce detaylı bir ön bilgiye sahip olacaksınız. Gün içerisinde onlarca iş görüşmesi yapmamış olacak ve zamanınızı verimli kullanabileceksiniz."

 • İlanımı Nasıl Kaldırabilirim?

  İş arama robotlarımız vasıtası ile ilanınız tarafımızda yayınlanıyor olabilir veya süresi geçmiş bir ilanınız hala aktif olabilir. Bu durumda "bize ulaşın" sayfamızı ziyaret ederek bize mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. 0216 344 0293 nolu iletişim numaramızdan "ilan numaranızı" belirterek kısa süre içerisinde ilanınızın yayından kaldırılma işlemini talep edebilirsiniz.

 • Size Ilan Vermedim Neden Sitenizde Ilanım Var?

  Bazen arama robotlarımız farklı sitelerde yayında olan ilanların sitemiz üzerinden yayınlanmasını ve istihdama destek olması adına yayınlarını gerçekleştirebilmektedir. Yanlızca iletişim numaraları açık olan işler tarafımızda gösterimleri sağlanmaktadır. İstenilmeyen bir durum içerisinde 0216 344 0293 nolu iletişim numaramızdan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ilan iptalini rica edebilirsiniz.

 • İşbirliği Ve Reklam Çalışmaları Hakkında

  Sitemizdeki işlerin tarafınızda yayınlanmasını konusunda veya reklam çalışmaları ile alakalı bilgi edinmek için emre@isinizburda.com mail adresimize talep formu oluşturarak iletişime geçebilirsiniz.