Arama Listesine Geri Dön

Üretim Montaj Elemanı

 • Daygas Isı Sistemleri
 • Vitrin İlan
 • Avcılar - İstanbul
 • 18 Kasım 2021, Perşembe
İlan Durumu : İşe Alım Devam Ediyor

İlan Detayları

Esenyurt da bulunan Daygas Isı Sistemleri firmamıza Görevlendirilmek üzere , 

20-45 yaş aralığında tercihen askerliğini yapmış 


Montaj  da el aletlerini kullanabilen , 

Tercihen Esenyurt ve Avcılar civarında ikamet eden , 

Bay -Bayan , Üretim Montaj Elemanı alınacaktır . 

Sabah 07.00

Akşam 17.00 dir . 

Cumartesi Pazar Tatildir .

Yemek + Sgk+Maaş + Servis

 • Başvuru Butonu Bulamadım Nasıl Başvuracağım ?

  Sistemimizde başvuru, başvur gibi butonlar bulunmamaktadır. Bu iş ilanı sizin kriterleriniz için uygun ise iletişim numaralarından firma ile direkt bağlantı kurarak "online başvuru" yapabilirsiniz. Bu yöntem sizin iş arayışlarınızı hızlandıracak ve daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.
 • CV'mi Nasıl Göndereceğim ?

  Sistemimizde cv gönderme butonu olmadığı gibi üye, kayıt gibi bölümlerde yer almamaktadır. İş arayanların büyük çoğunluğu cv ile yapılan başvurularda uzun süre beklemelerine rağmen herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtmektedirler. Bu sebepten dolayı iş arayanları düşünerek iletişim numaralarının açık olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Firma yetkilileri arayarak kısa sürede iş arayışlarınızı bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.
 • Firma İle Nasıl İletişim Kuracağım ?

  Sizler için firmaların isimleri, yetkili isimleri, isteğe göre adresleri ve tüm iletişim numaraları açık olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz önünüzde yer alan "Şimdi Firmayı Ara" butonuna basarak firmayı arayarak iletişim kurabilir, isterseniz telefon numarası üzerinden firma ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  İşletmeler çoğunlukla gelen çağrılarda direk sonuç aldıklarını, daha kolay işe alım yaptığını belirmektedirler. Sizde hemen "Şimdi Firmayı Ara" butonunu kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

FİRMAYI ARA