Arama Listesine Geri Dön

Web Grafik Tasarım Uzmanı

 • Sektörün Öncüsü
 • Vitrin İlan
 • Beşiktaş - İstanbul
 • 23 Kasım 2021, Salı
İlan Durumu : İşe Alım Devam Ediyor

İlan Detayları

Levent Kanyon Avm 'de bulunan Kozmetik firmamızda çalışmak üzere, 

Web Grafik Tasarım Uzmanı alınacaktır. 

İstenilen Yetenekler ve İşin Tanımı, 

Wordpress site kurma ve güncelleme yapabilecek , 

Basit Html bilgisi olan Sosyal medya tasarımına hakim video edit yapabilen , 

En az 5 yıl kozmetikte deneyimli , 

Parttime ( Hafta da 2 gün ) çalışma arkadaşları aramaktayız . 

 

 

 • Başvuru Butonu Bulamadım Nasıl Başvuracağım ?

  Sistemimizde başvuru, başvur gibi butonlar bulunmamaktadır. Bu iş ilanı sizin kriterleriniz için uygun ise iletişim numaralarından firma ile direkt bağlantı kurarak "online başvuru" yapabilirsiniz. Bu yöntem sizin iş arayışlarınızı hızlandıracak ve daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır.
 • CV'mi Nasıl Göndereceğim ?

  Sistemimizde cv gönderme butonu olmadığı gibi üye, kayıt gibi bölümlerde yer almamaktadır. İş arayanların büyük çoğunluğu cv ile yapılan başvurularda uzun süre beklemelerine rağmen herhangi bir olumlu sonuç alamadıklarını belirtmektedirler. Bu sebepten dolayı iş arayanları düşünerek iletişim numaralarının açık olarak yayınlanmasını sağlıyoruz. Firma yetkilileri arayarak kısa sürede iş arayışlarınızı bu yöntem ile tamamlayabilirsiniz.
 • Firma İle Nasıl İletişim Kuracağım ?

  Sizler için firmaların isimleri, yetkili isimleri, isteğe göre adresleri ve tüm iletişim numaraları açık olarak yayınlanmaktadır. İsterseniz önünüzde yer alan "Şimdi Firmayı Ara" butonuna basarak firmayı arayarak iletişim kurabilir, isterseniz telefon numarası üzerinden firma ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  İşletmeler çoğunlukla gelen çağrılarda direk sonuç aldıklarını, daha kolay işe alım yaptığını belirmektedirler. Sizde hemen "Şimdi Firmayı Ara" butonunu kullanarak şansınızı arttırabilirsiniz.

FİRMAYI ARA