HAKKIMIZDA

2000 yılında posta, hürriyet ve sabah gibi en çok okunan gazetelerin yetkili seri ilan ajansı olarak çıktığımız bu yolda sayısız başarılar ve tecrübeler elde ettik. Bilgi, deneyim ve birikimlerimizi teknolojinin gelişmesi ve büyümesi ile 2018 yılında internet ortamına taşıdık. 18 yıllık geçmişimiz, birikimlerimiz, tecrübemiz ve 20.000 üzerinde aktif müşteri portföyü ile isinizburda.com olarak faaliyetlerimizi yürütmeye başladık.

20.000 üzerinde müşteri portföyü %85’in üzerinde memnuniyet ile iş ortaklarımızın uzun süreli çözüm ortağı haline geldik. İş bulma ve iş arama sitesi olarak personel arayanlar için “en doğru aday” ilkesini benimsiyoruz. İş arayanlar için ise “kariyer oluşumunuzdaki en doğru iş” ilkesine sığınıyor daha fazla iş için yoğun çaba sarf ediyoruz.

isinizburda.com 2 yıla aşkın süre içerisinde kariyer yolunda iş arayanlara destek olmak, işverenler için en doğru adayı bulmalarını sağlamak amacı ile kurulmuş Türkiye’nin istihdam platformu olma yolunda hızla büyümektedir.

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

“Tutkunuzu bulun ve işiniz iş olmaktan çıksın” ilkesini benimsiyor ve tutkumuz için çalışıyoruz.

İşletmeler için güven ve hızlı sonuç kesim çözüm, iş arayanlar için çokça güvenilir istihdam imkanı yegane tutku ve değerlerimiz arasında başta gelmektedir.

Müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile ilk günkü tutku, hırs, heyecan ile çalışmalarımıza devam ediyor ve en iyi hizmet kalitesi bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

21 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe, %85 müşteri memnuniyeti 20.000 üzerinde müşteri portföyü tesadüf olamaz.

  • İş ortaklarımız ;
  • Türkiye’nin iş ilan sitesi : www.turkiyeisilanlari.com
  • İş ilanları ve eleman arayanların ortak noktası : elemantime.com
  • iş ilanları & iş fırsatları ve önerileri: bizdeisvar.com
  • Türkiye’nin en güncel iş arama motoru : jooble.com
  • Türkiye’nin En Aktif Ticaret Platformu : sektortime.com