HAKKIMIZDA

 • Hakkımızda

  2000 yılında posta, hürriyet ve sabah gibi en çok okunan gazetelerin yetkili seri ilan ajansı olarak çıktığımız bu yolda sayısız başarılar ve tecrübeler elde ettik. Bilgi, deneyim ve birikimlerimizi teknolojinin gelişmesi ve büyümesi ile 2018 yılında internet ortamına taşıdık. 18 yıllık geçmişimiz, birikimlerimiz, tecrübemiz ve 20.000 üzerinde aktif müşteri portföyü ile isinizburda.com olarak faaliyetlerimizi yürütmeye başladık.

  20.000 üzerinde müşteri portföyü %85’in üzerinde memnuniyet ile iş ortaklarımızın uzun süreli çözüm ortağı haline geldik. İş bulma ve iş arama sitesi olarak personel arayanlar için “en doğru aday” ilkesini benimsiyoruz. İş arayanlar için ise “kariyer oluşumunuzdaki en doğru iş” ilkesine sığınıyor daha fazla iş için yoğun çaba sarf ediyoruz.

  isinizburda.com 2 yıla aşkın süre içerisinde kariyer yolunda iş arayanlara destek olmak, işverenler için en doğru adayı bulmalarını sağlamak amacı ile kurulmuş Türkiye’nin istihdam platformu olma yolunda hızla büyümektedir.

  Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

  “Tutkunuzu bulun ve işiniz iş olmaktan çıksın” ilkesini benimsiyor ve tutkumuz için çalışıyoruz.

  İşletmeler için güven ve hızlı sonuç kesim çözüm, iş arayanlar için çokça güvenilir istihdam imkanı yegane tutku ve değerlerimiz arasında başta gelmektedir.

  Müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile ilk günkü tutku, hırs, heyecan ile çalışmalarımıza devam ediyor ve en iyi hizmet kalitesi bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

  21 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe, %85 müşteri memnuniyeti 20.000 üzerinde müşteri portföyü tesadüf olamaz.

  • İş ortaklarımız ;
  • Türkiye’nin iş ilan sitesi : www.turkiyeisilanlari.com
  • İş ilanları ve eleman arayanların ortak noktası : elemantime.com
  • iş ilanları & iş fırsatları ve önerileri: bizdeisvar.com
  • Türkiye’nin en güncel iş arama motoru : jooble.com
  • Türkiye’nin En Aktif Ticaret Platformu : sektortime.com
 • Veri Giriş Bölümümüz

  İlan metinlerini en doğru adaylar ile karşılaştırmak için en doğru kategori, il, ilçe seçimlerini gerçekleştirerek işveren ve iş arayan arasındaki köprüyü inşa etmektedir.

  Veri giriş ekibimizin en üstteki sorumlusu:

  Pınar Sarıyıldız pinar@isinizburda.com

 • İnsan Kaynakları Bölümümüz

  İşverenlerin soru, sorunlarını dinlemek ve sorunlarını çözerek sorulara cevap vermek en temel tutkumuzdur. İş ilanı yayınlamak ve en doğru adayı bulmak zor bir durumdur. Bu konu da sizlere yardımcı olmaktan zevk aldığımızı bilmenizi isteriz!

  Müşteri temsilcisi ekibimizin sorumluları:

  Müge Macar muge@isinizburda.com

  Tuğba Minaz tugba@isinizburda.com

  Sevim Solak sevim@isinizburda.com

  Melike Sancak melike@isinizburda.com

 • Yazılım Ve Dijital Pazarlama Bölümümüz

  Günümüz teknolojisine ayak uydurmak, yüksek teknoloji ile yazılım kodlamalarını gerçekleştirmek zordur. Zorluklar bizi yıldırmıyor aksine daha tutkulu ve heveslendiriyor.

  Yazılım ve Dijital pazarlama ekibimizin sorumluları:

  Muhammet Arabacı muhammet@isinizburda.com

  Emre Çelik mailto:emre@isinizburda.com

 • Finans Ve Muhasebe Bölümümüz

  Şirketlerin ayakta durmasını sağlayan, yükün neredeyse tamamını kaldıran bölüm şüphesiz finans bölümüdür. Şirketin finansı iyi yönetiliyor ise markalaşma yolunda en büyük adımı atıyorsunuz demektir.

  Finans ve Muhasebe ekibimizin sorumlusu:

  Gülay Çelik gulay@isinizburda.com

 • Proje Ve Yönetim Bölümümüz

  Projeyi oluşturmak, yönetmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için zorlu süreçlerden geçmeniz gerekmektedir. Markamızın tüm departmanlarını ve projemizi yönetmek konusunda tüm departmanlarımız ile tutku ile çalışmaktayız.

  Yönetim Kurulu ve Proje Sorumlumuz:

  İsa Çelik isa@isinizburda.com