Blog

Kariyerine Dair Her Şey Burada

Vasıfsız Eleman Nedir Ne İş Yapar?

Vasıfsız eleman, herhangi bir bilgi, deneyim, eğitim, tecrübe gerektirmeyen işleri yapacak kimselere verilen isimdir. İş hayatına yeni giriş yapmak isteyen ancak herhangi bir işyerinde çalışmamış veya herhangi bir mesleği olmayan kişilerce anılmaktadır.

Daha Fazlası

Aşçı Nedir Nasıl Olunur ve Görevleri Nelerdir?

Çeşitli besinleri uygun bir şekilde çeşitli yöntemler ile birleştirerek yenilebilecek ve içilebilecek hale getiren kişilere aşçı denilmektedir.

Daha Fazlası

Aşçı Yardımcısı Kimdir? Ne İş Yapar ve Görevleri Nelerdir?

Yapılacak menü ya da yemeklerin malzemelerin hazır ve kullanılacak hale gelmesini, mutfak araç gereçlerin kullanıma hazır hale gelmesini sağlayarak aşçıya yardımcı olan kişilerdir.

Daha Fazlası

Müşteri Temsilcisi Kimdir? Görevleri Nelerdir?

Müşteri temsilcileri kimdir, ne iş yapar, görevleri nelerdir gibi tüm sorulara yanıt bulmaya çalıştık. Bu pozisyonla alakalı tüm sorular içerikte gizli! Hemen ziyaret et.

Daha Fazlası

Tekstil Elemanı Kimdir? Görevleri Nelerdir?

Tekstil elemanı farklı ip türlerini makine parkurları sayesinde bir araya getirerek giysileri veya giyecekleri bir bütün haline getiren kişilerdir.

Daha Fazlası

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İsinizburda.com, iş arayanlardan kayıt ve başvuru, ücret almamaktadır

©2000 - 2022

Tüm hakları saklıdır.
Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.
Çerez politikamız için tıklayın.