İLETİŞİM

İsinizburda.com ile iletişim kurun – Sizden haber almak bizim için değerli!

Soru, sorun veya önerileriniz sırasında destek bulmanız iyi olacaktır! Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden birini tercih ederek bizimle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. (İletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz durumunda anında yanıt, mail atmanız durumunda genellikle 1 saat içerisinde yanıt verileceğini bilmenizi isteriz.)

 • Finans ve Muhasebe İşlemleri İçin;

  Fatura, E-arşiv, makbuz, ödeme gibi durumlar için aşağıdaki mail adresimizden bizimle iletişime geçerek soru, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

  finans@isinizburda.com

  0216 344 02 93

 • İlan Yayından İptali, Düzenlemeleri İçin;

  Arama robotlarımız tarafından ilanınız tarafımızda yayınlanıyor olabilir veya sistemsel bir hatadan dolayı ilan süreniz bitmesine karşın hala yayında oluyor olabilir. İlan numaranız ile ilan iptalini isteyebilirsiniz. İlan içeriğiniz hakkında düzenlemeler hakkında direk müşteri temsilcileriniz ile iletişime geçebilir veya mail adresimiz üzerinden taleplerinizi detaylı bir mail atarak isteyebilirsiniz.

  pinar@isinizburda.com

 • Yazılımsal veya Sistemsel Soru, Sorun veya Önerileriniz İçin;

  Yazılım, kodlama olarak veya sistemsel bir sorun ile karşılaşmış olabilirsiniz! Bunu bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Daha iyi bir hizmet, daha iyi bir platform için önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin, önerileriniz bizim için çok değerli.

  destek@isinizburda.com

 • Reklam, İş birliği ve İş Ortaklığı İçin;

  İş birliği, iş ortaklığı veya reklam çalışmaları ile alakalı düşünceleriniz, teklifleriniz için bizimle iletişime geçin. Değerlendirme aşamasından geçtikten sonra aynı gün içerisinde taleplerinize karşılık verilecektir.

  destek@isinizburda.com

 • İş ilanı yayınlamak, Soru veya Bilgi Almak İçin;

  İlan vermek, ilan yayınlamak için müşteri destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizi dinler, ilanlarınızı doğru kategori, doğru zaman ve doğru yerde yayınlanmasını sağlayarak kısa sürede çözüme ulaştırabiliriz.

  0216 344 02 93 (Müşteri Destek Hattı)

Sistemimizin nasıl çalıştığı ile alakalı yanıt bulabileceğiniz bazı sorulara cevap vermeye çalıştık. Sıkça Sorulan Sorular bölümüzü ziyaret etmeyi unutmayın!

İletişim Formu