Garanti& İade& İptal Politikamız - İsinizburda.com

Garanti, İade, İptal

Garanti, İade, İptal Bilgilendirme

İsinizburda.com sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler Hizmet Şartları, Site Kullanım Koşulları, Gizlilik politikası altındaki koşullara tabidir. Ziyaret eden herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

İade Hakkında

İsinizburda.com, aşağıda belirtilen maddeler gereğince hizmet şartları, site kullanım şartları ve koşulları, gizlilik politikası gereğince iş ilanlarının iptalini tek taraflı iptal etme, kaldırma, hakkını saklı tutar. Bu iptal sonucu iade etmeme hakkına sahiptir.

  • İsinizburda.com, personel/eleman bulma niyetiyle ziyaret eden (işveren, şirket, firma) ziyaretçilerin hizmet şartları, site kullanım koşulları ve şartları, gizlilik politikasına uymadığı durumlarda, iş ilanlarını tek taraflı iptal etme hakkını saklı tutar. Bu süreçte isinizburda.com tarafından temin edilmiş ücretler iade edilmez.
  • Kullanılmış, alınmış olan hizmetin iadesi söz konusu değildir.
  • İş ilanı yayını gerçekleştiren şirket, işveren, firma yetkilisi ilan yayınlandıktan 15 dakika içerisinde ilan iptalini gerçekleştirebilir ve hizmeti almaktan cayabilir. Bu isteğini eposta, telefon ile iletişim sayfamızda yer alan numaralardan bize bildirmelidir. Aksi halde iptal işlemi gerçekleşmeyebilir.

 

İptal Hakkında

İsinizburda.com tarafından aldığınız hizmet iptal edilmemektedir. Kullanılmış ve/veya alınmış hizmetin iadesi söz konusu olmadığı gibi alınan ücretin iadesi de isinizburda.com tarafından iade edilmez, geri ödenemez.

 

Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.
Çerez politikamız için tıklayın.