Hakkımızda

Biz Kimiz? - Hakkımızda

İsinizburda.com İnsan Kaynakları olarak iş arayanlara daha fazla iş imkanı, işverenler için daha fazla kalifiye personel bulmalarını sağlamak amacıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

2000 yılında Posta, Hürriyet, Sabah gibi en çok okunan gazetelerin yetkili seri ilan ajansı olarak çıktığımız bu yolda sayısızı tecrübeler elde ettik. Bilgi, deneyim ve birikimlerimizi gelişen teknoloji ile birleştirerek isinizburda.com ile faaliyetlerimize başladık. 21 yıllık geçmişimiz, tecrübemiz ve 20.000 üzerinde bize güvenen müşteri portföyümüz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

“Tutkunuzu bulun ve işiniz iş olmaktan çıksın” ilkesini benimsiyor ve tutkumuz için çalışıyoruz.

İşletmeler için güven ve hızlı sonuç kesim çözüm, iş arayanlar için çokça güvenilir istihdam imkanı yegane tutku ve değerlerimiz arasında başta gelmektedir.

Müşteri portföyümüzden aldığımız güç ile ilk günkü tutku, hırs, heyecan ile çalışmalarımıza devam ediyor ve en iyi hizmet kalitesi bilgi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

21 yıllık bilgi, birikim ve tecrübe, %85 müşteri memnuniyeti 20.000 üzerinde müşteri portföyü tesadüf olamaz.

 

İş aramak için: https://www.isinizburda.com/is-ilanlari

İş ilanı yayınlamak için: https://www.isinizburda.com/is-ilani-ver 

 

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. İsinizburda.com, iş arayanlardan kayıt ve başvuru, ücret almamaktadır

©2000 - 2022

Tüm hakları saklıdır.
Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.
Çerez politikamız için tıklayın.